Niezawodne i Innowacyjne Systemy Bezpieczeństwa Gazowego
PL EN

Warunki Newslettera

Przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Atest Gaz A. M. Pachole sp. j. z siedzibą przy ul. Spokojnej 3, 44-109 Gliwice, moich danych osobowych podanych w celu komunikacji związanej z użytkowaniem newslettera serwisu atestgaz.pl, w oparciu o art. 23, ust. 1 pkt 1 i ust. 2 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.

Przesyłanie informacji drogą elektroniczną

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Atest-Gaz A. M. Pachole sp. j. z siedzibą przy ul. Spokojnej 3, 44-109 Gliwice informacji marketingowej o produktach, usługach oraz innych informacji o działaniach Atest-Gaz, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

 

Atest-Gaz A. M. Pachole sp. j. oświadcza, iż Państwa dane nie zostaną wykorzystane do innych celów jak wymienione powyżej ani nie będą udostępniane jakiemukolwiek innemu podmiotowi.